Informacje Obwodowych Komisji Wyborczych od nr 1 do nr 5 o godzinie rozpoczęcia pracy w dniu głosowania
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
z siedzibą: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika,
Dubielno 14, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Marcin Kachniarz - Przewodniczący
2) Paulina Gołaś - Zastępca Przewodniczącego
3) Lech Jerzy Chmielewski - Członek
4) Justyna Elżbieta Piotrowicz - Członek
5) Agnieszka Szybińska - Członek
6) Ilona Urtnowska - Członek
7) Anna Wereszczyńska - Członek
informuje, że w dniu głosowania 15 października 2023 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00.
Przewodniczący Komisji
/-/ Marcin Kachniarz
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
z siedzibą: Świetlica Wiejska,
Nowy Dwór Królewski 41, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Anna Elżbieta Kalinowska - Przewodniczący
2) Piotr Mazurkiewicz - Zastępca Przewodniczącego
3) Hanna Gołębiewska - Członek
4) Alina Jaworska - Członek
5) Magdalena Komuda - Członek
6) Ewa Lewandowska - Członek
7) Aleksandra Rybacka - Członek
informuje, że w dniu głosowania 15 października 2023 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00.
Przewodnicząca Komisji
/-/ Anna Elżbieta Kalinowska
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
z siedzibą: Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich,
Papowo Biskupie 127A, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Joanna Agnieszka Dams - Przewodniczący
2) Aleksandra Maria Szczepańska - Zastępca Przewodniczącego
3) Jerzy Cierpiałkowski - Członek
4) Halina Zofia Godek - Członek
5) Agnieszka Jeziorna - Członek
6) Wanda Komuda - Członek
7) Julia Manikowska - Członek
8) Cezary Prusak - Członek
9) Katarzyna Zofia Szpankiewicz - Członek
informuje, że w dniu głosowania 15 października 2023 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00.
Przewodnicząca Komisji
/-/ Joanna Dams
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
z siedzibą: Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta,
Zegartowice 13, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Janusz Andrzej Gryszan - Przewodniczący
2) Mariola Maria Sadowska - Zastępca Przewodniczącego
3) Damian Cierpiałkowski - Członek
4) Małgorzata Ewa Fritz - Członek
5) Ewelina Kilkiewicz - Członek
6) Monika Onderska - Członek
7) Agnieszka Anna Schabowska - Członek
informuje, że w dniu głosowania 15 października 2023 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00.
Przewodniczący Komisji
/-/ Janusz Andrzej Gryszan
I N F O R M A C J A
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
z siedzibą: Świetlica Wiejska,
Jeleniec 61, 86-221 Papowo Biskupie
w składzie:
1) Daria Dybowska - Przewodniczący
2) Natalia Joanna Lisewska - Zastępca Przewodniczącego
3) Natalia Irena Baranowska - Członek
4) Adrianna Drążkowska - Członek
5) Katarzyna Flis - Członek
6) Jakub Szymon Kachniarz - Członek
7) Anita Elżbieta Śledź - Członek
informuje, że w dniu głosowania 15 października 2023 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00.
Przewodnicząca Komisji
/-/ Daria Dybowska